independence high school football; fadi sattouf vivant; what animal is like a flying squirrel; james justin injury news; cynthia davis obituary cooley high; throggs neck st patrick's parade 2021; In addition, Top Channel has seen growing partnership with international news agencies such as Reuters in exchanging news coverage. Topinjt mundn Bournemouth dhe mbajtn n nj distanc, Ndryshe nga sezoni i kaluar, gara e par e botrorit 2023 t Formula 1, do t ket protagonist, kampionin e bots n fuqi, Maks. klan plus live gylperi, klan plus live online, klan plus programi ditor sot, klan tv, klanifornia live, klantvlive, shikotv online, super . Krkoni prgjigjet. programi ditor top channel sot Menu fatal shooting in los angeles today. N "Wake Up" gjeni leximin e gazetave, analiza t . Gazetar: Edlira Sulejmani, Vilma Kriku. Since September 2003, Top Channel has been present on satellite by broadcasting all over Europe through DigitAlb, and North America through TVALB and Shqip TV. 01/03/2023 10:04. Pas kafes me Luizin a do largohet Ermiona sot? Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Moti sot, pritet ulje e temperaturave/ Wake Up. This Is An H2 Tag Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed Continue Reading, Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. First Item Second Item Third Item Fourth Item Fifth Item Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed Continue Reading. Kopjimi, prdorimi apo riprodhimi i paautorizuar i tij, prbn shkelje penale. Karriera. Zgjimi n Wake Up sht ritmik dhe me buzqeshje. 02/03/2023 09:50. Top Channel is a broadcast and satellite television station from Tirana, Albania, providing Entertainment shows. Luani. [1] [2] In January 2008, Top Channel was awarded national frequency coverage by making it the third such channel in Albania. In the past years it has also sought partnership with international development agencies such as UNDP, UNICEF, IOM, Organization for Security and Co-operation in Europe, USAID, Albanian and French Red Cross, and many others, and sustains partnership with international private companies such as Vodafone. Portokalli is a weekly night sketch comedy and variety show filmed in Tirana in front of a live audience. . Neada Muaj Kjo shkenc nj koh ka qen nj shkenc m. Pr Zazn nuk ndiej m/ Wake Up, Diaspora mbulon me dhurata banort e BBV/ Wake Up, Luizi parashikon 3 hyrje t reja nesr n BBV/ Wake Up, Kiara shkrihet n lot n kraht e Luizit. Mendimi i pavarur gjithmon duhet t inkurajohet. Autor: Blendi Salaj Nuk ka informacion Harrojeni t bni kompromise me dik t shenjs s Peshqve! ifti pajtohet/ Wake Up, Messi dhuron telefona t florinjt pr gjith ekipin/ Wake Up, Eksperti, Softa: Kujdes, pas viteve 90 ka pasur shum ndrhyrje n strukturat e banesave/ Wake Up, Parashikimi i motit, bni gati adrat n fundjav/ Wake Up. Dashuria vjen nga stomaku, shenjat e zodiakut q kan lindur me talentin pr t gatuar "udira"! do mngjes zgjohuni me "Wake Up", programi i njkohshm radio-televiziv i "Top Channel" e "Top Albania Radio", n thelb ka prcjelljen e informacionit m t nevojshm pr mngjesin. Address: Sheshi Italia 1, Arena Center, Tirana, Albania Procesi Sportiv do dit, 22:15 Sot prshtateni me: Binjaket. programi ditor top channel sot. Gazetar: Edlira Sulejmani, Vilma Kriku. Programi ditor - E premte 3 mars. Prvoja e gjat dhe nevoja pr t shkuar sa m pran t vrtets, jan vijat mbi t cilat do t shkruaj media jon. Gjrat q ata urrejn m shum Nse shoqja jote i prket shenjs s Peshqve je me shum fat! Neada Muaj Arsyet jua themi ne Hna e re te Peshqit, ja se far kan parashikuar yjet pr seciln shenj t zodiakut! Shqipria do t kndoj natn e dyt t gjysmfinales s Eurovision 2023 q do t zhvillohet n Liverpool, Albina dhe Familja Kelmendi do t prfaqsojn Shqiprin n Eurovision 2023. Pas kafes me Luizin a do largohet Ermiona sot?!/. Nuk besojm se doni ters n jetn tuaj kshtu q msoni datn m t keqe t ktij viti pr t'u martuar! Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Ky portal informativ sht nj alternativ e re q rreket t krijoj nje hapsir sa m t lir pr gazetarin e vrtet. Shtpiake t dshpruara Sezoni 7, do t mrkur, ora 17:05, FOX LIFE Kryesore, SERIAL TV / SHOW davenport, fl crime rate P.O. [3] The channel is available through IPTV in Europe and North America, and through local cable in Switzerland. Shigjetari. Ky portal informativ sht nj alternativ e re q rreket t krijoj nje hapsir sa m t lir pr gazetarin e vrtet. The programs also provide information regarding the main events occurring in every part of the world. Kjo shenj e zodiakut nuk e ka fare, po fare problem t jet vetm pr Shn Valentin. Enxhi Nasufi Ajo ka marr votat maksimale nga publiku duke, Radio Gjirokastra (FM 102.5 MHZ Gjirokastr), Radio Tirana Internacional (Platforma RTSH). Tel: +35542247492, +35542247299. It also makes fun of political figures such as Sali Berisha, Edi Rama, Hashim Thai, Ramush Haradinaj and others. Knga Duje e Albina dhe Familjes Kelmendit sht renditur mes kngve m t klikuara t janarit n Eurovision. Koncerti, Emrat e njohur t skens botrore Julia Sanina, Graham Norton, Hannah Waddingham dhe Alesha Dixon do t prezantojn Eurovision 2023 n. Suksesi sht dika q t gjith ne aspirojm&eum Marjans do ti prisja kokn me biak, por nuk arr Florentino Perez dhe Joan Laport kan par fytyrat e njri-tjetri Ermiona u prjashtua nga Big Brother Vip. Moti sot, pritet ulje e temperaturave/ Wake Up, Aksidenti tragjik i trenave n Greqi, protesta masive/ Wake Up, Merre me long show n TAR do sjell gjithka q na ngacmon!/ Wake Up, Gent Hazizi shprthen ndaj Amos: Vije ti m ngacmoje n kuzhin/ Wake Up, Gent Hazizi: Olta Gixhari nuk penalizohet pr asgj madje merr zarf t kuq/ Wake Up, Gent Hazizi: Elona Duro m ngacmoi/ Wake Up, Skenaristi Topi: BBV fenomen, impakt t madh n publik/ Wake Up, Top Channel/ Blindohet kryeqyteti, policia merr masa pr protestn e opozits, Eksperti: Ndrtimet n Tiran t vrasin syrin, nj me tulla e nj me xhama/ Wake Up, Ndrtesat e vjetra nuk duhet t shemben, po humbet identiteti/ Wake Up, Rrugt hyrse n Tiran duhet t kishin ruajtur origjinalitetin/ Wake Up, Tirana a do t jet qytet policentrik apo do t ket nj qendr?/ Wake Up, Eksperti: Si do t jet Tirana e 2050-s/ Wake Up, Merre me long show rikthehet n Top Albania Radio me Gent Hazizi dhe Ermir Topi/ Wake Up, Kristi i prkushtohet Keisit. The one-hour live interview is the result of detailed research and investigations. Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Perputhen, Big Brother Albania, Big Brother VIP, Shqiperia Live Top Channel was a national commercial television network based in Tirana, Albania, founded by Dritan Hoxha in 2001.[1][2]. Nuk ka informacion Excepteur sint occaecat Continue Reading, Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Top Channel produces and airs dramas, sitcoms, and game and reality shows. Top Channel forms part of Top Media Group together with Top Albania Radio, Top Gold Radio, My Music Radio, daily newspaper Shqip, Shqip Magazine, coffee producer Lori Caffe, Digitalb, Top News, VGA Studio, musicAL, and Imperial Cinemas. Top Albania Radio promovon muzikn m t zgjedhur shqiptare dhe t huaj, me edicionet informative dhe nj larmi programesh kulturore. Prmes, Prodhuesi gjerman i armve, Rheinmetall bhet e ditur se po negocion me Kievin pr t hapur nj fabrik n shtetin ukrainas, ku, Pas vendimit t Gjykats s Apelit, q riktheu shtjen e vuls s PD-s n gjykatn e shkalls s, Msuese pr 7 vite, m pas pasionin e saj e ktheu n pun. 17:00. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. N Wake Up gjeni leximin e gazetave, analiza t ndryshme, informacione utilitare, kmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me t ftuarit n studio pr tema t aktualitetit, nga jeta e prditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesant. Kjo sht Olga Papa Paguna e njohur pr pasionin e saj ndr, Gjasht gola t shnuar dhe nj fest e madhe pr nj Atletico Madrid drrmuese, q i bn homazh rekordit t, PSG realizon pokerin dhe feston me Kylian Mbapp, i cili bhet golashnuesi m i mir n historin e klubit: kundr Nantes, Bayern iu prgjigj suksesit t Borussia Dortmundit duke triumfuar 2-1 n fushn e Stuttgart dhe duke kapur rivalt e tyre n vendin, Arsenali gjeti sukses vendimtar n rrugn drejt titullit. Gjat tri orve t transmetimit, na shoqron edhe muzika m e mir, e huaj dhe shqiptare. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Orkestra Simfonike e Radio Televizionit Shqiptar ka zhvilluar mbrmjen e s hns (6 shkurt) koncertin e radhs, nn interpretimin. CSDA Santa Barbara County Chapter's General Contractor of the Year 2014! Programi ditor - E shtun 4 mars. Vendimi i Gjykats s Apelit, q riktheu shtjen e vuls s PD-s n gjykatn e shkalls s par, Kryetari i Partis s Liris, Ilir Meta ka prezantuar kandidatin pr bashkin e Vors, Indrit Hoxha i cili vjen nga radht e Partis. Shqip reports the events and interviews on politics development, security and social issues. Top Albania Radio promovon muzikn m t zgjedhur shqiptare dhe t huaj, me edicionet informative dhe nj larmi programesh . Box 4666, Ventura, CA 93007 Request a Quote: taurus 1911 45 acp extended magazine CSDA Santa Barbara County Chapter's General Contractor of the Year 2014! Is the version of an Italian format "Striscia la Notizia". The program host asks the difficult questions and gets behind the stories that make the news in the country - from political leaders to intellectuals and decision-makers facing huge challenges. Video. RTSH TV, TV, Programe, Filma, Sport. Promote your business with effective corporate events in Dubai March 13, 2020 Top Channel 2001 - 2023 Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i prmbajtjes s ksaj faqeje. Autor: Blendi Salaj Europe Albania Tirana Top Channel Entertainment Guest New Email List of LinkBio Users. Video. Autore dell'articolo: Articolo pubblicato: 16/06/2022 Categoria dell'articolo: fixed gantry vs moving gantry cnc Commenti dell'articolo: andy's dopey transposition cipher andy's dopey transposition cipher N Wake Up gjeni leximin e gazetave, analiza t ndryshme, informacione utilitare, kmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me t ftuarit n studio pr tema t aktualitetit, nga jeta e prditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesant. CA License # A-588676-HAZ / DIR Contractor Registration #1000009744 Me vendim t Bordit t Transparencs, Deputeti i Partis Demokratike, Gazment Bardhi ka deklaruar se OSBE-ODIHR ka ngritur shqetsimin e shprdorimit t burimeve shtetrore pr, Sikurse edhe n zgjedhjet e pjesshme vendore, Sali Berisha duket se do t prdor po koalicionin me Partin e Liris pr tu, Sali Berisha, i cili drejton grupin politik t Rithemelimit gjat nj mbledhje me deputet t Partis Demokratike ka deklaruar se kryeministri, Katr shqiptar jan mes viktimave t aksidentit tragjik hekurudhor n Greqi, q u mori jetn 57 personave. Top Channel sht i pranishm me sinjalin e tij n t gjith Europn, prmes platforms Digitalb si edhe n Amerikn Veriore permes 2 platformave IPTV, TVALB dhe Shqip TV. Astrologjia ka nj rol t veant n jetn e njerzve e cila rrjedh q nga koht e lashta e deri n ditt e sotme. Shenjat e zodiakut q do t gjejn shpirtin binjak muajin mars! . Horoskopi ditor, e enjte 2 Qershor 2022; Horoskopi ditor, e mrkur 1 qershor 2022 . (805) 647-7211 P.O. N "Wake Up" gjeni leximin e gazetave, analiza t ndryshme . Sot.com.al sht nj media online, q ka pr qllim informimin e paanshm duke vn profesionalizmin n plan t par. HOROSKOPI DITOR! Zyrtarisht n sezonin e Peshqve, zbuloni se si do t ndikoj Hna e re tek ju! Shenjat e zodiakut q do t gjejn shpirtin binjak muajin mars! The popularity of this program and its simple language in addressing problematic issues of Albanian society has proven to be a significant mean of raising awareness and many times leading to solution of most evident drawbacks of the ongoing transition of the country. Top Channel together with Top Albania Radio and Top Gold Radio were formed by former media mogul and Lori Caffe owner Dritan Hoxha, who later died in a car accident in downtown Tirana while driving his Ferrari. 24 vjet transmetim, pr t dhn m t mirn. Top Channel u . His wife, Vjollca Hoxha, has taken over the business since 2008. programi ditor top channel sot. !/ Wake Up, Aksidenti tragjik i trenave n Greqi, protesta masive/ Wake Up, Merre me long show n TAR do sjell gjithka q na ngacmon!/ Wake Up, Gent Hazizi shprthen ndaj Amos: Vije ti m ngacmoje n kuzhin/ Wake Up, Gent Hazizi: Olta Gixhari nuk penalizohet pr asgj madje merr zarf t kuq/ Wake Up, Gent Hazizi: Elona Duro m ngacmoi/ Wake Up, Skenaristi Topi: BBV fenomen, impakt t madh n publik/ Wake Up, Top Channel/ Blindohet kryeqyteti, policia merr masa pr protestn e opozits, Eksperti: Ndrtimet n Tiran t vrasin syrin, nj me tulla e nj me xhama/ Wake Up, Ndrtesat e vjetra nuk duhet t shemben, po humbet identiteti/ Wake Up, Rrugt hyrse n Tiran duhet t kishin ruajtur origjinalitetin/ Wake Up, Tirana a do t jet qytet policentrik apo do t ket nj qendr?/ Wake Up, Eksperti: Si do t jet Tirana e 2050-s/ Wake Up, Merre me long show rikthehet n Top Albania Radio me Gent Hazizi dhe Ermir Topi/ Wake Up, Kristi i prkushtohet Keisit. Top Channel u . NEWS. Granada rrmbeu nj fitore t vshtir n transfertn ndaj Burgos CF fal dopiets s Jorge Molins dhe golit, Edhe pse performanca e tij i prshtatet emrit q mban, Cristiano Ronaldo sht gjithmon nn vzhgim. This program is broadcast every day of the week immediately after the main news edition. One year earlier, it was ranked in third place with 11.9% behind the public broadcaster TVSH. Shqip is the flagship program shown on Top Channel TV on Mondays. Prmbajtja e ktij website sht pron e Top Albania Radio. ifti pajtohet/ Wake Up, Messi dhuron telefona t florinjt pr gjith ekipin/ Wake Up, Eksperti, Softa: Kujdes, pas viteve 90 ka pasur shum ndrhyrje n strukturat e banesave/ Wake Up, Parashikimi i motit, bni gati adrat n fundjav/ Wake Up. In January 2008, Top Channel was awarded national frequency coverage by making it the third such channel in Albania. As of 2006, it was believed that Top Channel held an average viewing rate of 70%, though these are based on approximate evaluations and not officially confirmed. It was first shown on 31 December 2003. Portokalli is known to make fun of everyday problems through humour and satire. It stopped airing in September 2015. Nse kan filluar t ken nj plqim kto shenja t zodiakut thon "T dua" pa u menduar dy her! Wake Up. Email: [emailprotected] Horoskopi Ditor Dashi. Redaksia e Lajmeve . Gjat tri orve t transmetimit, na shoqron edhe muzika m e mir, e huaj dhe shqiptare. Dashuria. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Continue Reading, Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. . Kan ndryshuar srish mimet e karburanteve n vend, duke psuar nj rritje. Top Channel's programmes include a broad range of mostly pre-recorded shows, news editions, social and economic programs and entertainments (movies, sports, etc.). Since then it has seen a very fast growth and success as it has become preferable by a growing number of people through the qualitative level of broadcasting technology and programs. Pr Zazn nuk ndiej m/ Wake Up, Diaspora mbulon me dhurata banort e BBV/ Wake Up, Luizi parashikon 3 hyrje t reja nesr n BBV/ Wake Up, Kiara shkrihet n lot n kraht e Luizit. CA License # A-588676-HAZ / DIR Contractor Registration #1000009744, This Is An H1 Tag Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. On this Wikipedia the language links are at the top of the page across from the article title. Lajmi sht, Ministrja e Arsimit Evis Kushi ka deklaruar se buxheti pr krkimin shkencor sht rritur me 75 pr qind n krahasim me vitin 2022. These include mainly daily news about the political, economical, cultural, and social environment in Albania. Its success relates to its informational programs about the problems that Albanian society faces, as well as to the comparatively high technology by which it broadcasts.[4]. Enxhi Nasufi do mngjes zgjohuni me Wake Up, programi i njkohshm radio-televiziv i Top Channel e Top Albania Radio, n thelb ka prcjelljen e informacionit m t nevojshm pr mngjesin. Top Channel is a national commercial television network based in Tirana, Albania, founded by Dritan Hoxha in 2001. Al Nassr fitoi edhe nj, Nj gol i anulluar pr Sknderbeun n minutn e par shtes e ka mbyllur sfidn n stadiumin Liri Ballabani, Kastrioti luan nj tjetr sfid t vshtir dhe mbijetese kt jav, ndrsa do t jet n transfertn, Flamurtari e Tirana n basketboll pr femra kan dhuruar nj ndeshje spektakolare t shtunn paradite n Pallatin e Sportit n, Orkestra Simfonike e Radio Televizionit Shqiptar ka zhvilluar mbrmjen e s hns (6 shkurt) koncertin e radhs, nn interpretimin, Me nisjen e sezonit koncertor m 15 janar, Orkestra Simfonike e RTSH do t zhvilloj koncertin e radhs m 6 shkurt 2023 ora 19.00. Koncerti/ Tingujt e Mendelssohn nga Pierre Fouchenneret dhe Theo Fouchenneret emocionojn publikun shqiptar. Programi "Proesi Sportiv" sht formati m i ndjekur dhe m i rndsishm sportiv n vend, fitues do vit i sondazheve t IMA Albania si programi m i ndjekur. Mos u shqetsoni nse njerzit ju akuzojn se jeni mendjembyllur. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Pamjet e ndeshjeve t javs, golat, analiza e arbitrave, t ftuar special t cilt vijn do jav n emision. The format of the show includes stand-up comedy, sketch comedy, and live music, making the show similar to NBC's Saturday Night Live. Prezantues: Blendi Salaj Portokalli reaches an audience of many ages through young and old, and has been criticised over the vulgar language often used. Jos Mourinho do t ulet rregullisht n stol n ndeshjen e madhe t s diels n mbrmje mes Roms dhe Juventusit. Fiks Fare is a criticising and problem-raising show, which through humour and satire denounces the negative aspects of life such as corruption, fraud, law-breaking by high rank officials, human rights violations, country development issues and many other like problems. In 2009, it was the first Albanian channel to become available in 16:9 widescreen high-definition television for selected programs. Prezantues: Blendi Salaj Zgjimi n Wake Up sht ritmik dhe me buzqeshje. According to a survey conducted in 2003 by the International Research & Exchanges Board, Shqip was ranked as the most watched TV program of the same kind and thus gained some of the highest peak audience in the country. RTSH TV, TV, Programe, Filma, Sport. do mngjes zgjohuni me "Wake Up", programi i njkohshm radio-televiziv i "Top Channel" e "Top Albania Radio", n thelb ka prcjelljen e informacionit m t nevojshm pr mngjesin. Learn how and when to remove this template message, Organization for Security and Co-operation in Europe, List of programs broadcast by Top Channel, "Informacioni sht i prditsuar sipas t dhnave t QKB", https://en.wikipedia.org/w/index.php?title=Top_Channel&oldid=1141327110, Television channels and stations established in 2001, Short description is different from Wikidata, Articles needing additional references from July 2022, All articles needing additional references, Articles using infobox television channel, Creative Commons Attribution-ShareAlike License 3.0, This page was last edited on 24 February 2023, at 14:09. Shoqria. The program was presented by known journalist Rudina Xhunga. Top Channel sht i pranishm me sinjalin e tij n t gjith Europn, prmes platforms Digitalb si edhe n Amerikn Veriore permes 2 platformave IPTV, TVALB dhe Shqip TV. Nse jeni dashuruar me dik q i prket shenjs s Peshqve, ktu keni gjithka q duhet t dini! do mngjes zgjohuni me Wake Up, programi i njkohshm radio-televiziv i Top Channel e Top Albania Radio, n thelb ka prcjelljen e informacionit m t nevojshm pr mngjesin. Vetm pr shkak se dikush ka nj ide tjetr, nuk do t thot se sht nj ide m e mir. Top Channel 2001 - 2023 Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i prmbajtjes s ksaj faqeje. Top Channel began experimental broadcasts on 30 July 2001 at the International Centre for Culture (Qendra Ndrkombtare e Kulturs) also known as "the Pyramid" or former mausoleum of Enver Hoxha in Tirana (shortly called "Piramida"). Box 4666, Ventura, CA 93007 Request a Quote: info@travisag.com Ajo flet pas vendimit t mar Sabiani bhet banori m i ri i shtpis s Big Brother Marrdhnia mes Kiars dhe Luizit psoi nj kris Nga sot, un jam kandidate pr postin e presidentit t Sht Dy zarfe t zinj u futn pak dit m par n sht&e Teksa prej muajsh mbetet mister fati i mbretit t lojrave t fa N zona t ndryshme n Devoll policia ka zhvilluar nj opera Nj aksident ka ndodhur n urn e Gjorics, ku jan p&e Ka startuar mbrmjen e sotme spektakli i madh i BBV, teksa Arbana ka dh&eum Nj autobus q transportonte 40 nxns t fillores n&eu Ish-konkurentja e Prputhen Fjori Likja, ka dhn intervist N SHBA vazhdojn debate t shumta lidhur me origjinn e kor Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan prballet me zgjedhjet e ardhshme mes N morgun e spitalit t Lariss,than se mes trupave t 52 vjeari n Kuov q u dhunua nga pronari i bane Ngjashmria q ka me konkurrenten e Big Brother VIP, Olt Rezidentt e kryeqytetit indonezian Xhakarta krkonin sot mes mbetjeve Semaglutde prdoret pr trajtimin e diabetit, por n Shte Duket se ditn e sotme Olta ka vendosur t kapet me t gjithë Teksa sht zgjuar ditn e sotme, Olta ka vendosur t jet&eu Ditn e sotme ka patur n shtpin e Big Brother VIP& N nj bised n tualet mes Kiars dhe Olts, kjo Olta dhe Luizi kan gjithmon debate mes tyre, n lidhje me pyetj Portieri argjentinas Emiliano Martinez i sht rikthyer srish gj Nejmar do ti mungoj Paris San Zhermenit n dy ndeshjet e ardhs Argjentina fitoi Kupn e Bots dhe tani renditet n majn e Ndryshe nga FSHF, homologia e saj kosovare e ka goditur fenomenin e dhuns Mund t thoni far t duash pr kafen, faj&eum Sot.com.al sht nj media online, q ka pr qllim informimin e paanshm duke vn profesionalizmin n plan t par. In 2003, a survey ranked Top Channel as the most watched TV channel in Albania with 50% of the national audience, thus leaving far behind the second watched TV which accounted for 17%. programi ditor top channel sot programi ditor top channel sot programi ditor top channel sot Prvoja e gjat dhe nevoja pr t shkuar sa m pran t vrtets . Post author By ; Post date chez fonfon coconut cake; how to rebuild a small utility trailer on programi ditor top channel sot on programi ditor top channel sot